Jaunākās ziņas

NĀKOTNES PASAULE

IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek…

Lasīt tālāk

Aptaujas

Vai atbalstāt Valsts prezidenta priekšlikumus?

Balsot

Svētdien Siguldā norisinājās 25. Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens

Autors: Kārlis Krēsliņš

Svētdien Siguldā norisinājās 25. Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens, kas trīs dažādās distancēs pulcēja lielāko dalībnieku skaitu kopš valsts neatkarības atjaunošanas – 6000 velomīļu. Itera sporta šosejas braucienā uzvaru svinēja Krists Neilands, SEB MTB distancē triumfēja Arnis Pētersons, kamēr LDz tautas šosejas braucienā uzvaras lauri Kasparam Kipuram.

 

Šogad Latvijas gada lielākais velonotikums – Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens – atzīmēja savu 25 gadu dzimšanas dienu.  Pirmo reizi tas norisinājās tālajā 1936. gadā, bet atjaunots tika 1995. gadā. Kopš 21. gadsimta sākuma velobraucienu rīko Igo Japiņa sporta aģentūra, bet tā norisies vieta ir skaistā Vidzemes pilsēta - Sigulda.Organizatori aicināja visus Latvijas iedzīvotājus svinēt nozīmīgo jubileju kopā, sarūpējot katram dalībniekam īpašu piemiņas medaļu. Tāpat īpašā vides objektā, kas atradīsies Siguldas Svētku laukumā, tiks iegravēti visi šī gada dalībnieku vārdi un uzvārdi.

Lielie un tradīcijām bagātie velosvētki trīs dažādas distancēs – "Itera" sporta, SEB MTB un LDz tautas braucienos – pulcēja vairāk nekā 6000 dalībniekus. Veicot savu izvēlētos distanci, svētkus kopā svinēja profesionāli sportisti, amatieri, uzņēmumu kolektīvi, ģimenes, pašvaldību darbinieki un citi domubiedri.

Dalībnieku vidū bija arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, ekonomikas ministre Dana Reizniece Ozola, daudzas citas sabiedrībā zināmas personības  un es.

 

 

 

Atmiņu krātuves

Dienas citāts

Mūsu pagātnes lēmumi veido mūsu tagadni


Imants Ziedonis

Laiki nav svarīgi.Svarīgs ir cilvēks


VIENS DZELŽAINS CITĀTSNO 'DZELZS LĒDIJAS' TEČERES MUTES

Valsts bagātība ne vienmēr balstās uz tās dabas resursiem – tā ir sasniedzama par tad, ja šādu resursu nav vispār. Pats galvenais resurss ir cilvēks. Valstij ir jāizveido pamats, lai varētu uzplaukt talantīgi cilvēki. Vida Press