Jaunākās ziņas

KARŠ UKRAINĀ

Kārli, labdien! Mani sauc Ivans Skrjabins. Esmu Igaunijas izdevuma Postimees žurnālists. Mani Latvijas žurnālisti kolēģi ieteica tavu kontaktu. Vai varu novērst jūsu uzmanību ar nelielu eksperta…

Lasīt tālāk

Aptaujas

Vai atbalstāt Valsts prezidenta priekšlikumus?

Balsot

Baltijas valstu ieņemšanai Krievijai pietiktu ar trīs stundām

Autors: Kārlis Krēsliņš

Nepareizs un sabiedrību maldinošs raksts. Saite uz rakstu ŠEIT! Nevar runāt par NATO valstu kaut kādas daļas iekarošanu. Tas ir mēģinājums pārnest situāciju, kad Krievija paņēma Ukrainas Krimu un tas palika it kā bez pienācīgas atbildes.

 

NATO nav Ukraina un Krievijas BS militārās spējas (bez kodolieročiem) ir daudzkārt mazākas nekā NATO. Ja Krievija ar lielu lepnumu paziņo, ka cenšas līdz 2020 gadam veltīt aizsardzībai ap 400 miljardu $, tad ASV viena gada aizsardzības budžets ir lielāks.

 

NATO ĢS kādreiz paskaidroja, ka Baltijas gaisa telpā patrulē NATO lidmašīnas, jo tā ir kopējā NATO valstu gaisa telpa. Tas ir piemērs viedās (gudrās) kolektīvās aizsardzības piemērs. Lūgums, plašsaziņas līdzekļiem neizplatīt nepamatotu paniku.

 

NATO pastāvēs tik ilgi, kamēr darbosies 5.pants un Kolektīvā aizsardzība, kas balstās uz viedās aizsardzības principiem.

Komentāri

Ingus, 27.08.2014:
Priecājos ka publicējāt šo komentāru par DELFI satraucošo rakstu. Krievija cenšas līdz 2020 gadam veltīt aizsardzībai ap 400 miljardu $, tad ASV viena gada aizsardzības budžets ir lielāks - tas principā izsaka visu.

Atzīmēti ar * lauki ir obligāti

Vārds: *
E-pasts: *
(Netiks publicēts)
Komentārs: *
Drošības kods
Pārlādēt
Ievadiet drošības kodu: *
 
Pievienot

Atmiņu krātuves

Dienas citāts

Mūsu pagātnes lēmumi veido mūsu tagadni


Imants Ziedonis

Laiki nav svarīgi.Svarīgs ir cilvēks


VIENS DZELŽAINS CITĀTSNO 'DZELZS LĒDIJAS' TEČERES MUTES

Valsts bagātība ne vienmēr balstās uz tās dabas resursiem – tā ir sasniedzama par tad, ja šādu resursu nav vispār. Pats galvenais resurss ir cilvēks. Valstij ir jāizveido pamats, lai varētu uzplaukt talantīgi cilvēki. Vida Press