Jaunākās ziņas

KARŠ UKRAINĀ

Kārli, labdien! Mani sauc Ivans Skrjabins. Esmu Igaunijas izdevuma Postimees žurnālists. Mani Latvijas žurnālisti kolēģi ieteica tavu kontaktu. Vai varu novērst jūsu uzmanību ar nelielu eksperta…

Lasīt tālāk

Aptaujas

Vai atbalstāt Valsts prezidenta priekšlikumus?

Balsot

Latvijas premjerministra Valda Dombrovska demisija

Autors: Kārlis Krēsliņš

1) Katram varbūt "skapī skeleti", bet politiķiem tas ir bīstami, jo tas var ietekmēt viņu politisko karjeru. Nacionālās drošības padomes vadītājam - Valsts prezidentam ir pieejama tāda informācija un viņš vajadzības gadījumā var to izmantot.
2) Valsts prezidents vairakkārt ir izteicies par valsts pārvaldes sakārtošanas nepieciešamību. Tas jau izskatās ir pamatā daudzām Latvijas nebūšanām; bankas Parex, Krājbanka, Liepājas metalurgs utt., kad zaudējām mēs - nodokļu maksātāji miljonus, bet nav atbildīgo un neoficiālie vainīgi patur savus miljonus.
Valsts prezidents iesniedza savus priekšlikumus Saeimā, kur pamatā ir centieni sabalansēt, pirmkārt, PM tiesības ar atbildību. Kad to izskatīs un vai akceptēs Saeima nav zināms un notikumi - nelaime Zolitūdē domāju lika VP rīkoties.
3) Vai tad PM izskats paziņojot par atkāpšanos, kaut ko neliecina? Ja tā izskatītos Zolitūdes traģēdijas naktī - tas būtu saprotams. Vai kāds zināja, ieskaitot, PM pirms VIŅA paziņojuma par tādu lēmumu? Domāju nē. Secinājumus katrs var izdarīt pats.

Atsauce uz Delfi rakstu: http://www.youtube.com/watch?v=gb63rTg1pYE&feature=share

 

 

Foto: baltic-ireland.ie 

Atmiņu krātuves

Dienas citāts

Mūsu pagātnes lēmumi veido mūsu tagadni


Imants Ziedonis

Laiki nav svarīgi.Svarīgs ir cilvēks


VIENS DZELŽAINS CITĀTSNO 'DZELZS LĒDIJAS' TEČERES MUTES

Valsts bagātība ne vienmēr balstās uz tās dabas resursiem – tā ir sasniedzama par tad, ja šādu resursu nav vispār. Pats galvenais resurss ir cilvēks. Valstij ir jāizveido pamats, lai varētu uzplaukt talantīgi cilvēki. Vida Press