Jaunākās ziņas

KARŠ UKRAINĀ

Kārli, labdien! Mani sauc Ivans Skrjabins. Esmu Igaunijas izdevuma Postimees žurnālists. Mani Latvijas žurnālisti kolēģi ieteica tavu kontaktu. Vai varu novērst jūsu uzmanību ar nelielu eksperta…

Lasīt tālāk

Aptaujas

Vai atbalstāt Valsts prezidenta priekšlikumus?

Balsot

Pēc 16 gadu laulības ar kaķi sieviete precēsies ar savu suni

Autors: Komentāri: Kārlis Krēsliņš

Izklaide Neparastas draudzības stāstiPrecēties vai neprecēties?


16 gadus ilgusi laulība starp holandieti Dominiku Lesbirelu (Dominique Lesbirel) un viņas kaķi Doeraku nu ir galā - nabadziņš nomiris no aknu mazspējas, taču atraitne lēnām sāk atgūties un drīzumā plāno apprecēties ar savu suni.

RAKSTS:
http://www.skats.lv/izklaide/pec-16-gadu-laulibas-ar-kaki-sieviete-precesies-ar-savu-suni.d?id=46250017#ixzz3h0n7XmOl

KOMENTĀRS:

Kā ņirgājās par normāliem cilvēkiem - svētiem vārdiem mīlestība, laulība, precēties!!! Tas ir bēdīgi, kad pareizus jēdzienus demokrātija, cilvēku tiesības pārvērš par sliktiem jēdzieniem, jo tie atļauj tādu.


To jau varēja paredzēt, ja daži grib un uzskata par normālu viendzimuma ģimeni, kad māte ir vīrietis vai tēvs ir sieviete, tad dabiski, ka nākamais solis būs māte kuce vai tēvs suns.

Pamēģiniet salīdzināt divus ļaunumus, kad rādīja ģimeni, kur vīrs ar sievu staigā kaili un mīlējās bērnu klātbūtnē, bet mīl bērnus un tie vecākus. Tā nosacīti var saprast no informācijas plašsaziņas līdzekļos. Domāju tas nav labi, tā nevajag darīt.

Bet iedomājaties viendzimuma pāri, kas audzina bērnu un tas ar lielu varbūtību uzzinās, redzēs viņu mīlestību. Tas ir normāli? Tagad vēl dzīvniekus iesaistīsim - un bērniem stāstīs, viņi uzzinās, redzēs par precībām ar dzīvniekiem? Kāds ļaunums ir lielāks? Padomājiet.

Katrs var izlasīt un uzzināt, par ko Irānā piespriež nāves sodu. Viens no noziegumiem ir viendzimuma sekss. Interesanti kā tādu valstu vadītāji var veiksmīgi vest sarunas, slēgt sadarbības līgumus ar citu valstu pārstāvjiem, kas pēc viņu valsts likumiem ir jāpakar? Katrs savā gultā var darīt, kā grib, bet to nevajag propagandēt.

Veca anekdote. Miris skolotājs, kas godīgi pildīja savu misiju, darbu un viņam vajadzētu būt paradīzē. Tur viņu neatrod, bet atrod ellē. Uz jautājumu, kādēļ viņš ir šeit? Skolotājs atbild "Vai tad šeit nav paradīze? Salīdzinot ar darbu skolā es domāju, ka šeit ir paradīze."
Skatoties no cilvēces izdzīvošanas iespējām, ka tik lokālais karš nekļūst par paradīzi, salīdzinot ar tādām tendencēm, kā atzīmētas raksta un ar ko daži "lepojās".

Atmiņu krātuves

Dienas citāts

Mūsu pagātnes lēmumi veido mūsu tagadni


Imants Ziedonis

Laiki nav svarīgi.Svarīgs ir cilvēks


VIENS DZELŽAINS CITĀTSNO 'DZELZS LĒDIJAS' TEČERES MUTES

Valsts bagātība ne vienmēr balstās uz tās dabas resursiem – tā ir sasniedzama par tad, ja šādu resursu nav vispār. Pats galvenais resurss ir cilvēks. Valstij ir jāizveido pamats, lai varētu uzplaukt talantīgi cilvēki. Vida Press