Jaunākās ziņas

NĀKOTNES PASAULE

IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek…

Lasīt tālāk

Aptaujas

Vai atbalstāt Valsts prezidenta priekšlikumus?

Balsot

NAV LIKUMA NODEVĒJIEM

Autors: DELFI: Komentārs: Lato Lapsa: Kāpēc es to visu daru

Lato Lapsa: Kāpēc es to visu daru (111
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/lato-lapsa-kapec-es-to-visu-daru.d?id=45927815#ixzz3ZO0n8YZJ
Pareizs raksts. Es arī mēģinu kaut ko darīt lai valstī kaut ko sakārtotu. Es cenšos uzrakstīt un pamatot esošo problēmu risinājumu.

Piemēram raksts Par pielaidēm. http://www.kreslins.lv/articles/category/lv/Par-drosibu Šajā jautājumā ir daudz problēmu. Katrs var pats izdarīt secinājumus. noskatoties un noklausoties, kas un ko teica www.ntv.ru/novosti/1342376/video/. Tas raisa dažus jautājumus.
1) Iznāk, ka tādiem cilvēkiem kā Andrejs Dudarevs ir pielaides, bet dažiem Saeimas deputātiem un ministriem tās nepiešķir. Tad valsts likumdošanas vara un izpildvara nav uzticamas?
2) Vai tiks izvērtēti cilvēki, kas piešķīra A.Dudarevam pielaidi, to kompetence un darbības mērķi? Ir zināmi piemēri no mūsu kaimiņvalsts Igaunijas, kur augsta līmeņa drošības struktūru vadītāji vienlaikus strādāja citas valsts labā. Ar pielaidēm viņiem viss bija kārtībā.
3) Vai nerodas aizdomas par politiskajām interesēm, piešķirot cilvēkiem pielaides? Interesanti, cik daudz cilvēku uzticas esošajai sistēmai.
4) Es uzdevu jautājumu ģenerālprokuroram par šiem faktiem un mani pārsteidz atbilde, ka Latvijā nav krimināllikuma, kas atļautu sodīt par ziņu nodošanu citai valstij!!! Pielaidi jau nu laikam atņemšot. Jā tas ir liels sods, cilvēkam, kas gatavs bija iet un kalpot svešai valstij, nodot savākto informāciju par Latvijas un NATO drošības jautājumiem.
5) Domāju var atrast un daudzi atceras WikeLeaks publicētos materiālus par dažādiem neoficiāliem ziņotājiem. Viens piemērs man palika prātā, ka pēc Latvijas Nacionālās drošības padomes, kas ir slēgtas sēdes, cilvēks iet uz citas valsts vēstniecību ziņot, kas tur bija runāts. Vai bija kādas sekas tam cilvēkam?
Domāju, jo vairāk būs cilvēku, kas uzdrošināsies teikt uz norādīt uz nekārtībām valstī, tad būs cerības sakārtot mūsu valsti.

Atmiņu krātuves

Dienas citāts

Mūsu pagātnes lēmumi veido mūsu tagadni


Imants Ziedonis

Laiki nav svarīgi.Svarīgs ir cilvēks


VIENS DZELŽAINS CITĀTSNO 'DZELZS LĒDIJAS' TEČERES MUTES

Valsts bagātība ne vienmēr balstās uz tās dabas resursiem – tā ir sasniedzama par tad, ja šādu resursu nav vispār. Pats galvenais resurss ir cilvēks. Valstij ir jāizveido pamats, lai varētu uzplaukt talantīgi cilvēki. Vida Press