Jaunākās ziņas

Mūsdienu valsts militārā stratēģija

  Latvijas piemērs   Valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē. Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera…

Lasīt tālāk

Aptaujas

Vai atbalstāt Valsts prezidenta priekšlikumus?

Balsot

Komentāri manam saīsinātam rakstam portālā Delfi: Vai neloģiskums ir Latvijas politikas sastāvdaļa?

Autors: Kārlis Krēsliņš

RAKSTS:

Portālā Delfi ievietoja mana raksta saīsināto versiju:


http://www.delfi.lv/news/comment/comment/karlis-kreslins-vai-nelogiskums-ir-latvijas-politikas-sastavdala.d?id=46857037

1.KOMENTĀRS:

Neloģiski ir pat dažu komentāru ne komentāri par rakstu, bet par autoru. Turklāt vai nu speciāli vai nezināšu dēļ pasniedz neprecīzu vai melīgu informāciju. Daži fakti:
1) esmu politiski represēts. PSRS laikā man nebija augstākās pielaides, bet manas zināšanas bija pietiekamas (1973.gadā uzvarēju PSRS studentu zinātnisko darbu konkursā, biju Popova un vēlāk Ļeņina prēmijas stipendiāts, 1974. gadā vienīgais beidzu ar zelta medaļu Žukovska vārdā nosaukto akadēmiju, 1977. gadā aizstāvēju kandidāta grādu, tad beidzu Maskavas universitātes Kibernētikas un skaitļojamas matemātikas fakultāti - vakara nodaļu utt., lai man dotu iespējas strādāt pie daudziem zinātniskiem projektiem.2) katrs jaunietis, kas dienēja PSRS BS, deva zvērestu. Tajā skaitā OMD. Kad Latvija atguva neatkarību es uzrakstīju maršalam Šapašņikam iesniegumu atvaļināt mani no PSRS BS ar pamatojumu, ka zvērestu devu PSRS, kuras sastāvā bija arī Latvijas PSR, tagad ir neatkarīga valsts Latvija un es lūdzu mani atvaļināt.

3) kad biju NBS AŠ priekšnieks 2000.-20004. gadā man bija augstākā līmeņa pielaide. Kad atvaļinājos un strādāju NAA man uzlūdza NATO Transformācijas staba priekšnieka vietnieks ņem dalību NATO Konceptu attīstības darba grupā (CD&E WG) un vēlāk mani uzaicināja un es biju NATO ĢS Padomnieku grupā.

4) man ir četri pieauguši bērni. Ja kāds atceras par to, ka dēls bija pie stūres ne savā mašīnā un mašīnā atrada ne kg, bet 490 gramus kaut kādas zāles. Interesanti, ka bieži "aizmirst" finālu, kad es noliku Saeimas deputāta mandātu un 2014. gada 10. aprīlī manā vietā apstiprināja citu deputātu, tajā pašā dienā policija ir parakstījusi dēlam izziņu, ka zāļu maisījums nebija aizliegtās spaiss vielas. Nav pretenziju. Tas tā "sagadījās", ka vienā dienā vai tika sasniegts plānotais mērķis?

Domāju ir bezcerīgi mēģināt pārliecināt tos, kam maz interesē īstenība un fakti, kas ir manā mājas lapā, bet kas pilda citu misiju. Paldies tiem, kas komentēja un komentē rakstu! 

2.KOMENTĀRS

Paldies par komentāriem, kas skar raksta saturu. Pilns raksta teksts ir atrodams http://www.kreslins.lv/startpage/lv .
SĀKUMS BIJA VĒRTĒJIET CILVĒKUS PĒC PADARĪTIEM DARBIEM.

Precizēšu dažu komentētāju "nezināšanu",
1) ka es noliku Saeimas deputāta mandātu un 12.04.2014 manā vietā apstiprināja citu deputātu un tajā pašā dienā policija parakstīja izziņu, ka pieaugušajam dēlam mašīnā atrasts zāļu maisījums nav spaiss un policijai nav pretenziju pret viņu.

2) piekrītu, ka esot NBS AŠ priekšnieka amatā 2000.-2004.gads es savam jaunākajam dēlam maz veltīju uzmanības. Es darbā biju parasti no 7.00 līdz 22.00 vakarā un bez brīvdienām. To var pateikt tie, kas dienēja NBS AŠ vai strādāja AM.

3) es politiski represēts un Staļina laikos izsūtīja visu ģimeni, bija pat speciālā nometne ALŽIR - lagers žen izmeņnīkov rodini. Manam jaunākajam dēlam tagad ir 28. gads. Nedomāju, ka Latvijā pieauguši bērni vai vecāki krimināli atbild viens par otra nelikumīgu darbību.

Domāju, kas grib var izlasīt un uzzināt par manu darbību un arī CV, bet kas grib citu tam nebūs interesanti lasīt manas atbildes, kā arī rakstiski izteikto viedokli.

Atmiņu krātuves

Dienas citāts

Mūsu pagātnes lēmumi veido mūsu tagadni


Imants Ziedonis

Laiki nav svarīgi.Svarīgs ir cilvēks


VIENS DZELŽAINS CITĀTSNO 'DZELZS LĒDIJAS' TEČERES MUTES

Valsts bagātība ne vienmēr balstās uz tās dabas resursiem – tā ir sasniedzama par tad, ja šādu resursu nav vispār. Pats galvenais resurss ir cilvēks. Valstij ir jāizveido pamats, lai varētu uzplaukt talantīgi cilvēki. Vida Press