Jaunākās ziņas

KARŠ UKRAINĀ

Kārli, labdien! Mani sauc Ivans Skrjabins. Esmu Igaunijas izdevuma Postimees žurnālists. Mani Latvijas žurnālisti kolēģi ieteica tavu kontaktu. Vai varu novērst jūsu uzmanību ar nelielu eksperta…

Lasīt tālāk

Aptaujas

Vai atbalstāt Valsts prezidenta priekšlikumus?

Balsot

Krievijas karavīri Ukrainas kara dēļ pamet dienestu

Autors: Komentāri rakstam Delfos: Kārlis Krēsliņš

http://www.delfi.lv/news/world/other/krievijas-karaviri-ukrainas-kara-del-pamet-dienestu.d?id=45946561
Tas jau nu nav jaunums, bet vēl viens apstiprinājums tam, ka zeme nav plakana. Var jau kāds to noliegt un prasīt pierādīt, bet nedomāju vai tam ir jēga.


Par Krimu. Putins vēl 2014.gada sākumā teica par Ukrainas nedalāmību, tad bija periods, kad teica ka Krimā notikumos KF karavīri neņem dalību, tad atzina, ka ir ņēmuši pat Krievijā pieminekli uzstādīja "laipniem cilvēkiem".

Tagad KF vadība saka KF bruņoto spēku nav Doņeckas un Luganska novados, bet karavīri tur pavadot atvaļinājumu. Tas jau nav būtiski, ja tur ierodas KF karavīri vienību sastāvā vai kā atsevišķi karavīri un vienības formē jau Ukrainā.

Piemēram, Pleskavas desantnieki, kurus atved mājās, kā "gruz 200", tiek apglabāti un kapus cenšas slēpt. Tomēr visam ir robeža un maz ticams, ka var notikumu dalībniekus ilgi nomaskēt. Kaut gan ir liela pieredze tādam darbam vēl no PSRS laikiem: karš Koreja vai Vjetnamā utt., nekur jau oficiāli PSRS nekaroja.

Atmiņu krātuves

Dienas citāts

Mūsu pagātnes lēmumi veido mūsu tagadni


Imants Ziedonis

Laiki nav svarīgi.Svarīgs ir cilvēks


VIENS DZELŽAINS CITĀTSNO 'DZELZS LĒDIJAS' TEČERES MUTES

Valsts bagātība ne vienmēr balstās uz tās dabas resursiem – tā ir sasniedzama par tad, ja šādu resursu nav vispār. Pats galvenais resurss ir cilvēks. Valstij ir jāizveido pamats, lai varētu uzplaukt talantīgi cilvēki. Vida Press