Jaunākās ziņas

NĀKOTNES PASAULE

IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek…

Lasīt tālāk

Aptaujas

Vai atbalstāt Valsts prezidenta priekšlikumus?

Balsot

Ir nepareizi un nožēlojami iebiedēt žurnālistus.

Autors: Komentārs rakstam TVnet-ā
Civilizētā pasaulē tā nenotiek .
 
Raksts:
 

Komentārs:

Diezgan pārsteidzošas lietas notiek Latvijā:

 

 

  1. ŠAJĀ RAKSTĀ. Man liekās secinājumi ir interesanti "Amatpersonas uzskata, ka publikācija, kurā stāstīts par DP darbinieku saistību ar Krievijas biznesmeņiem, balstīta uz informācijas interpretāciju, nevis konkrētiem faktiem par DP darbinieku prettiesisku rīcību. Amatpersonas atzinušas, ka šādu «nepamatotu apgalvojumu izplatīšana publiskajā telpā nelabvēlīgi ietekmē valsts drošības iestāžu un to amatpersonu darbību un apgrūtina tām uzticēto pienākumu pildīšanu nacionālās drošības jomā»."
  1. Tad deputātiem vai ministriem nedodot pielaides, ir no viņu puses veiktas prettiesiskas darbības? Kādēļ netiek viņi tiesāti?


3) Andrejs Dudarevs prasījās dienēt KF izlūkošanas struktūrās. Viņš nav sodāms, jo neesot tāda likuma!!! Katrs var pats izdarīt secinājumus noskatoties un noklausoties kas un ko teica www.ntv.ru/novosti/1342376/video/ . Tas raisa dažus jautājumus:
1) Iznāk, ka tādiem cilvēkiem kā Dudarevs ir pielaides, bet dažiem Saeimas deputātiem un ministriem nepiešķir. Tad valsts likumdošanas vara un izpildvara nav uzticama?

 

2) Vai tiks izvērtēti cilvēki, kas piešķīra A.Dudarevam pielaidi, to kompetence un darbības mērķi? Ir zināmi piemēri no mūsu kaimiņvalsts Igaunijas, kur augsta līmeņa drošības struktūru vadītāji vienlaicīgi strādāja citas valsts labā.
3) Vai nerodas aizdomas par politiskajiem interesēm piešķirot cilvēkiem pielaides? Interesanti cik daudz cilvēku uzticas esošajai sistēmai.
Vērtējiet cilvēkus pēc padarītiem darbiem.

Atmiņu krātuves

Dienas citāts

Mūsu pagātnes lēmumi veido mūsu tagadni


Imants Ziedonis

Laiki nav svarīgi.Svarīgs ir cilvēks


VIENS DZELŽAINS CITĀTSNO 'DZELZS LĒDIJAS' TEČERES MUTES

Valsts bagātība ne vienmēr balstās uz tās dabas resursiem – tā ir sasniedzama par tad, ja šādu resursu nav vispār. Pats galvenais resurss ir cilvēks. Valstij ir jāizveido pamats, lai varētu uzplaukt talantīgi cilvēki. Vida Press