Jaunākās ziņas

KARŠ UKRAINĀ

Kārli, labdien! Mani sauc Ivans Skrjabins. Esmu Igaunijas izdevuma Postimees žurnālists. Mani Latvijas žurnālisti kolēģi ieteica tavu kontaktu. Vai varu novērst jūsu uzmanību ar nelielu eksperta…

Lasīt tālāk

Aptaujas

Vai atbalstāt Valsts prezidenta priekšlikumus?

Balsot

ILGOŅA FREIMAŅA 6. PIEMIŅAS SACENSĪBĀM LOŽU ŠAUŠANĀ

Autors: Kārlis Krēsliņš

MĒRĶIS UN UZDEVUMI
1.Organizēt piemiņas sacensības trenerim Ilgonim Freimanim.
2.Popularizēt un attīstīt šaušanas sportu Dobeles novadā un valstī.
3.Nodibināt draudzīgas attiecības ar citu novadu un valstu sportistiem.

 

SACENSĪBU VADĪBA

Sacensības organizē un vada „Šaušanas sporta klubs Dobele”, Dobeles novada Kultūras un sporta pārvalde un pieaicinātās organizācijas.

 

 

Ilgonis Freimanis

 

Sportista un trenera gaitas talantīgais šāvējs Ilgonis Freimanis sāka neilgi pēc atgriešanās no izsūtījuma Sibīrijā un dienesta armijā, kur radās interese un atklājās talants šaušanā. Tie bija sešdesmitie gadi, kad pirmie audzēkņi, kurus Ilgonis sabiedriskā kārtā trenēja paralēli darbam bankā, guva labus sasniegumus un kļuva par sava aroda meistariem šaušanā.

 

Sportista un trenera panākumus pamanīja izglītības darba vadītājs un uzaicināja Ilgoni Freimani kļūt par treneri sporta skolā, kur visus šos gadus viņš strādājis ar entuziasmu, sevi ziedojis šaušanas sportam, vairāku paaudžu audzēkņiem, kam bieži bijis pat tēva vietā, neliedzot padomu, audzinot gribu, motivējot gūt panākumus. Trenera audzēkņi sporta vēsturē ierakstījuši daudzus izcilus panākumus rajona, valsts un Eiropas mērogā.

 

Viņa ikdiena visciešākām saitēm bija saistīta ar Dobeles šautuvi. Vairāk nekā 50 darba gados viņš izaudzinājis ne tikai izcilus sportistus, bet arī sava darba turpinātājus, viņu vidū dēlu Armandu. Attiecībās ģimenē, ar kolēģiem, audzēkņiem Ilgonis bija īpašs – ar lielu mīlestību, uzmanību pret līdzcilvēkiem, tai pašā laikā prasīgs, precīzs, pedants. 

    

 

Vietu sadali skat.šeit:

http://www.saufed.lv/

 

Atmiņu krātuves

Dienas citāts

Mūsu pagātnes lēmumi veido mūsu tagadni


Imants Ziedonis

Laiki nav svarīgi.Svarīgs ir cilvēks


VIENS DZELŽAINS CITĀTSNO 'DZELZS LĒDIJAS' TEČERES MUTES

Valsts bagātība ne vienmēr balstās uz tās dabas resursiem – tā ir sasniedzama par tad, ja šādu resursu nav vispār. Pats galvenais resurss ir cilvēks. Valstij ir jāizveido pamats, lai varētu uzplaukt talantīgi cilvēki. Vida Press