Jaunākās ziņas

UKRAINAS KARA MĀCĪBAS

IEVADS. Var teikt, ka mācības no Krievijas - Ukrainas kara varēs identificēt, kad tas būs beidzies. Jā, tas tiks pētīts, vērtēts un analizēts detalizētāk pēc kara beigām. Bet tagad veidojam…

Lasīt tālāk

Aptaujas

Vai atbalstāt Valsts prezidenta priekšlikumus?

Balsot

DISKUSIJA: Straujumai bija iespēja apsteigt Putinu

Autors: Viktors Avotiņš

Kārlis Krēsliņš: «Mums jāsaprot – vai nu ejam uz Eiropas Savienotajām Valstīm, vai arī izjuksim. Mūsdienās, XXI gadsimtā nebūs iespējams citādi saturēt sevi kopā». Jānis Ādamsons: «Lai iefiltrētos, lai saņemtu jaunu identitāti, ideālāka ceļa, kā ienākt kopā ar bēgļiem, teroristiem nav»

 

Sarunā ar Saeimas deputātiem Jāni Ādamsonu (Saskaņa) un Kārli Krēsliņu (Nacionālā apvienība) Neatkarīgā vēlējās uzzināt viņu domas par bēgļu plūsmas izcelsmi un to, kāpēc Eiropas Savienība šķietami vai apzināti ir tik nevarīga tās operatīvā un efektīvā regulēšanā. Tiktāl, ka ES robeža un tās drošība sāk šķist apšaubāmi jēdzieni.

– Kāpēc ES drošības organizācijas izrādās tik vājas, ka nespēj gādāt par ES ārējās robežas respektēšanu pat ne kādas militāras, bet «tikai» bēgļu invāzijas gadījumā?

Pilnu interviju lasiet 27.oktobra 2015.gada  NRA

Atmiņu krātuves

Dienas citāts

Mūsu pagātnes lēmumi veido mūsu tagadni


Imants Ziedonis

Laiki nav svarīgi.Svarīgs ir cilvēks


VIENS DZELŽAINS CITĀTSNO 'DZELZS LĒDIJAS' TEČERES MUTES

Valsts bagātība ne vienmēr balstās uz tās dabas resursiem – tā ir sasniedzama par tad, ja šādu resursu nav vispār. Pats galvenais resurss ir cilvēks. Valstij ir jāizveido pamats, lai varētu uzplaukt talantīgi cilvēki. Vida Press