Jaunākās ziņas

KARŠ UKRAINĀ

Kārli, labdien! Mani sauc Ivans Skrjabins. Esmu Igaunijas izdevuma Postimees žurnālists. Mani Latvijas žurnālisti kolēģi ieteica tavu kontaktu. Vai varu novērst jūsu uzmanību ar nelielu eksperta…

Lasīt tālāk

Aptaujas

Vai atbalstāt Valsts prezidenta priekšlikumus?

Balsot

2015. gada 27. oktobra sēdē, klātesot visiem komisijas locekļiem, tika apstiprināts komisijas galaziņojums.

Autors: Komentāri rakstam

 

"Zolitūdes traģēdija ir milzīga skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība, tā ir mūsu pašu ilgi krātā nelaime, kas ir realizējusies ar tik šausmīgām sekām"

Latvijas Valsts prezidents, Andris Bērziņš (LTV1, 23.11.2013.)

 

 

Komisijai pabeidzot savu darbību, saskaņā ar Parlamentārās izmeklēšanas komisiju likuma 13. pantu, Saeimai ir jāiesniedz galaziņojums, kurā jāatspoguļo parlamentārās izmeklēšanas gaitā konstatētie fakti, kā arī jāsniedz to novērtējums un secinājumi. Parlamentārās izmeklēšanas komisijas locekļi, kuri nepiekrīt galaziņojumam vai kādam no secinājumiem var rakstveidā pievienot galaziņojumam savas atsevišķās domas.

2015. gada 27. oktobra sēdē, klātesot visiem komisijas locekļiem, tika apstiprināts komisijas galaziņojums.

 

Pirms galaziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", saskaņā ar Parlamentārās izmkeklēšanas komisiju likumu, tas vēl ir jāizskata Saeimas sēdē, kur par galaziņojumu notiks debates.

Saskaņā ar Parlamentārās izmeklēšanas komisiju likuma 13. panta trešo daļu: "Parlamentārās izmeklēšanas komisijas locekļi, kuri pilnībā vai daļēji nepiekrīt galaziņojumam, var tam rakstveidā pievienot savas atsevišķās domas".

 

Komisijas locekļa I. Dāldera atsevišķās domas. 

Skat.dokumentu: 499_dalderisints.pdf

 

Mani komentāri uz I. Daldera rakstu

Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisijas darbs bijis neobjektīvs, pārmet Dālderis 

RAKSTS:

http://www.delfi.lv/news/national/politics/zolitudes-tragedijas-izmeklesanas-komisijas-darbs-bijis-neobjektivs-parmet-dalderis.d?id=46645999


1) Dalderis iesniedza divu personu no Rīgas domes iekļaušanu sarakstā. Komisija atbalstīja. Kad ir iesniedzējs mainījis savu viedokli?

2) Demokrātiskajās valstīs morālu un politisko atbildību politiķi uzņemas bez tiesu lēmuma. Piemēram, savu laiku atkāpās no IeM ministra amata Dainis Turlais, kad notika Talsu traģēdija utt.

3) Nejauksim šīs komisijas darbu ar kriminālprocesu un prokuratūras izmeklēšanu. Tur būs tiesa un aizdomās turētie jau ir noteikti.

4) Komisija tikai fiksēja jau zināmus faktus – Valdis Dombrovskis pats atkāpās no PM amata un uzņēmās morālo un politisko atbildību. To darīja arī EM ministrs. Tie ir fakti un nevajag tos apstrīdēt.

5) Komisija uzklausīja, kā tika pārtraukta valsts inspekcijas darbība celtniecības jomā. MK ne visi atbalstīja un, piemēram, Raimonds Vējonis bija pretī. Arī Saeimā ne visi atbalstīja inspekcijas likvidēšanu, bet caur Koalīcijas padomi tāds lēmums tika Saeimā uzspiests un atbalstīts

Cieņā Kārlis

 

Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas galaziņojums.

Skat.ziņojumu:  499_ZPIKGZ05.10.2015.zt3.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

Atmiņu krātuves

Dienas citāts

Mūsu pagātnes lēmumi veido mūsu tagadni


Imants Ziedonis

Laiki nav svarīgi.Svarīgs ir cilvēks


VIENS DZELŽAINS CITĀTSNO 'DZELZS LĒDIJAS' TEČERES MUTES

Valsts bagātība ne vienmēr balstās uz tās dabas resursiem – tā ir sasniedzama par tad, ja šādu resursu nav vispār. Pats galvenais resurss ir cilvēks. Valstij ir jāizveido pamats, lai varētu uzplaukt talantīgi cilvēki. Vida Press